Spotkanie Kolędowe Chórzystów Resonansu

 
   Zapraszamy wszystkich byłych i aktualnych Chórzystów Resonansu wraz z rodzinami w dn. 5.01.19r. o godz.16:00 do MDK nr 1 na doroczne spotkanie wigilijno-kolędowe. To wspaniała okazja do wspominek, integracji, wspólnego śpiewania i biesiadowania w gronie przyjaciół wielu pokoleń Zabrzańskiego Chóru Młodzieżowego "Resonans con tutti" im. N.G. Kroczka.
   Uwaga! W tym roku, że względów organizacyjnych zapraszamy 5 stycznia (sobota) o godz.16:00 !!! NIE jak dotąd w Trzech Króli ! Mile widziane smakołyki. Prosimy o wpisy kto z Was się pojawi i co upichci (tak dla orientacji, by uniknąć np. 20 miseczek śledzi). Nie zwlekajcie z decyzją. Musimy czym prędzej wiedzieć czy nie wynająć sali gimnastycznej, prosimy o wpis w komentarzu na naszej stronie na FACEBOOKU pod postem o tej samym treści. Pozdrawiamy Was świątecznie!!!

Wróć

Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij "Zgadzam się", aby niniejsza informacja nie pojawiała się lub kliknij "Polityka prywatności", aby dowiedzieć się więcej.
Polityka prywatności Zgadzam się