tl_files/resonans/galeria/pojedyncze/14612587_1235009266552042_5224659386930376978_o.jpg

RESONANS CON TUTTI OGŁASZA NABÓR!

Jeśli Ty lub Twoi znajomi macie ochotę się sprawdzić jako śpiewacy, przyjdźcie do nas już teraz! Pierwsza próba młodego chóru kandydatów odbędzie się 13 października (czwartek) o godzinie 17.00.

Praca z Resonansem to przygoda dla każdego młodego człowieka. Chór daje możliwość poznania ciekawych ludzi, zwiedzenia wielu wspaniałych miejsc, a przede wszystkim rozwijania pasji, jaką jest śpiew. Każdy, kto ma choć odrobinę talentu muzycznego, nie powinien jej zmarnować. Nawet niedowiarkowie, którzy uważają muzykę chóralną za nudną i niemodną, już po kilku próbach nie potrafią się bez niej obejść!

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, skontaktuj się z nami 
przez Facebooka (https://www.facebook.com/resonanscontutti
lub napisz wiadomość mailową (info@resonans.pl).

ZAPRASZAMY!

________________________________________________________________

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim osobom, które przeznaczyły 1% podatku na rzecz chóru Resonans con tutti. Pamiętali o nas słuchacze z Zabrza, Gliwic, Tarnowskich Gór, Bytomia, Katowic, Krakowa, Rudy Śląskiej, a nawet z Grodziska Mazowieckiego! Jesteśmy Państwu bardzo wdzięczni, gdyż dzięki Wam chór uzyskał środki, które pomogą w jego dalszym rozwoju.

Dziękujemy i zapraszamy do dalszego śledzenia naszych poczynań!

 

_______________________________________________________________________________

Resonans con tutti

Serdecznie witamy na oficjalnej stronie internetowej Zabrzańskiego Chóru Młodzieżowego Resonans con tutti im. Norberta Grzegorza Kroczka!

W lutym 2010 roku, 40 lat od powstania zespołu doczekał się on swojego miejsca w sieci. Resonans.pl to miejsce, w którym znajdziecie wiele informacji na temat naszej działalności. Informacje o koncertach, zapowiedzi i relacje tworzymy z myślą o Was – naszych wiernych słuchaczach, których zawsze chętnie gościmy podczas występów. Tutaj znajdziecie także notki na temat zespołu i jego twórców, nasz repertuar, nagrody, galerie zdjęć i wszystko to, co jeszcze lepiej pozwala poczuć magię chóru Resonans con tutti. Odwiedzajcie nas jak najczęściej! Z miłości do muzyki…

Przyjaciele

Przyjaciele
Aktorzy, muzycy, zespoły taneczne i wokalne, osoby znane i lubiane, czyli wszyscy ci, którzy sprawili, że Resonans con tutti jest znany nie tylko w Polsce.
Więcej informacji

Sukcesy

Sukcesy
Znajdziecie tu wszystko, czym chór może się pochwalić. Nagrody, wyróżnienia, na które pracowaliśmy przez 40 lat.
Więcej informacji

Utwory

Utwory
Zbiór utworów a cappella i wokalno instrumentalnych od muzyki dawnej do czasów współczesnych.
Więcej informacji

Śladami historii

40 lecie chóru

Jest rok 1970. Maria Kroczek od roku jest nauczycielką fizyki w IV LO im. Mikołaja Reja w Zabrzu. W tym samym czasie jej mąż, Norbert Kroczek już drugi rok nie może otrząsnąć się po odebraniu mu posady chórmistrza zespołu w jednym z zabrzańskich kościołów. Namówiony przez żonę, postanawia założyć chór szkolny. Z miłości do muzyki oraz pasji, która jednocześnie jest jego zawodem. Tak w IV Liceum Ogólnokształcącym powstaje chór, który w przyszłości będzie rozpoznawany jako „Resonans con tutti”.

Więcej informacji...

Partnerzy

 tl_files/resonans/galeria/pojedyncze/logo zpec2.jpghttp://www.zpec.pl/

 Nowiny ZabrzańskieGłosZabrza24.pl

ŁUKASZ NOWAK - tenor

tl_files/resonans/logo/kmnich.png

 

Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij "Zgadzam się", aby niniejsza informacja nie pojawiała się lub kliknij "Polityka prywatności", aby dowiedzieć się więcej.
Polityka prywatności Zgadzam się