Alleluja! Chrystus Zmartwychwastał! Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim Bożego Błogosławieństwa, radości i zdrowia. Niech ten najważniejszy w roku czas będzie spędzony w gronie rodzinnym, wśród miłości i zrozumienia. Niech powstały z grobu Zbawiciel zagości w każdym z nas, da nadzieję i siły w codziennych zmaganiach.

 

Kierownictwo oraz Śpiewacy
Zabrzańskiego Chóru Młodzieżowego
„Resonans con tutti”
im. Norberta Grzegorza Kroczka
 

________________________________________________________________

1% podatku

 

     Drodzy Państwo,

Z przyczyn organizacyjnych przekazanie 1% podatku na potrzeby chóru Resonans con tutti okazało się niemożliwe.

Bardzo przepraszamy i zapewniamy, iż w przyszłym roku wszystko wróci do normy.

 

 

 
                                                                                                                                                 

Resonans con tutti

Serdecznie witamy na oficjalnej stronie internetowej Zabrzańskiego Chóru Młodzieżowego Resonans con tutti im. Norberta Grzegorza Kroczka!

W lutym 2010 roku, 40 lat od powstania zespołu doczekał się on swojego miejsca w sieci. Resonans.pl to miejsce, w którym znajdziecie wiele informacji na temat naszej działalności. Informacje o koncertach, zapowiedzi i relacje tworzymy z myślą o Was – naszych wiernych słuchaczach, których zawsze chętnie gościmy podczas występów. Tutaj znajdziecie także notki na temat zespołu i jego twórców, nasz repertuar, nagrody, galerie zdjęć i wszystko to, co jeszcze lepiej pozwala poczuć magię chóru Resonans con tutti. Odwiedzajcie nas jak najczęściej! Z miłości do muzyki…

Przyjaciele

Przyjaciele
Aktorzy, muzycy, zespoły taneczne i wokalne, osoby znane i lubiane, czyli wszyscy ci, którzy sprawili, że Resonans con tutti jest znany nie tylko w Polsce.
Więcej informacji

Sukcesy

Sukcesy
Znajdziecie tu wszystko, czym chór może się pochwalić. Nagrody, wyróżnienia, na które pracowaliśmy przez 40 lat.
Więcej informacji

Utwory

Utwory
Zbiór utworów a cappella i wokalno instrumentalnych od muzyki dawnej do czasów współczesnych.
Więcej informacji

Śladami historii

40 lecie chóru

Jest rok 1970. Maria Kroczek od roku jest nauczycielką fizyki w IV LO im. Mikołaja Reja w Zabrzu. W tym samym czasie jej mąż, Norbert Kroczek już drugi rok nie może otrząsnąć się po odebraniu mu posady chórmistrza zespołu w jednym z zabrzańskich kościołów. Namówiony przez żonę, postanawia założyć chór szkolny. Z miłości do muzyki oraz pasji, która jednocześnie jest jego zawodem. Tak w IV Liceum Ogólnokształcącym powstaje chór, który w przyszłości będzie rozpoznawany jako „Resonans con tutti”.

Więcej informacji...

Partnerzy

 tl_files/resonans/galeria/pojedyncze/logo zpec2.jpghttp://www.zpec.pl/

 Nowiny ZabrzańskieGłosZabrza24.pl

ŁUKASZ NOWAK - tenor

tl_files/resonans/logo/kmnich.png

 

Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij "Zgadzam się", aby niniejsza informacja nie pojawiała się lub kliknij "Polityka prywatności", aby dowiedzieć się więcej.
Polityka prywatności Zgadzam się