40-lecie chóru "Resonans con tutti" - podsumowanie

40-lecie chóru "Resonans con tutti"

22 i 23 października 2010 roku odbyło się wielkie święto Zabrzańskiego Chóru Młodzieżowego "Resonans con tutti" im. Norberta Grzegorza Kroczka - uroczyste koncerty związane z 40-leciem działalności zespołu!

Wszystkim Słuchaczom, Przyjaciołom, Sponsorom oraz Patronom Honorowym i Medialnym tego wydarzenia SERDECZNIE DZIĘKUJEMY za wszelkie wsparcie!!!


Wasze Słowa

Usłyszeliśmy z Waszych ust wiele ciepłych słów. Część życzeń, wyróżnień i podziękowań orzymaliśmy także w formie pisemnej.

-DYPLOM - Złota Odznaka Honorowa Za Zasługi Dla Województwa Śląskiego  Prezydent Miasta Zabrze, MAŁGORZATA MAŃKA-SZULIK  Śląski Związek Chórów i Orkiestr, ROMAN WARZECHA, ANDRZEJ WÓJCIK

AM w Katowicach, PROF. CZESŁAW FREUND  AM w Katowicach, PROF. JAN BALLARIN  MOK w Zabrzu i zespół Allegro, RYSZARD KLEIN, GRAŻYNA KLEIN-JARASZ

Orkiestra Dęta Makoszowy, HENRYK MANDRYSZ  Akademicki Związek Muzyczny Pol.Śl; MARCIN SCHUDY  Centrum Edukacji Twórczej w Zabrzu, MGR ALINA CYFRA

KS. KOWOLIK str.1  KS. KOWOLIK str.2


Galerie zdjęć

Zarówno podczas koncertów w kościele św. Anny oraz Domu Muzyki i Tańca, jak i w trakcie spotkania w Restauracji pod Kasztanami byli z nami fotografowie: Andrzej Drożdżal i Piotr Frey.

Galeria zdjęć autorstwa Andrzeja Drożdżala 
  Galeria zdjęć autorstwa Piotra Freya
  Galeria zdjęć autorstwa Andrzeja Drożdżala           Galeria zdjęć autorstwa Piotra Freya

Media o jubileuszu

Bardzo wiele miejsca i czasu poświęciły nam media. Serdecznie dziękujemy za informowanie o nas i naszych jubileuszowych koncertach!

Przegląd prasy dostępny jest TUTAJ


Organizatorzy

Zabrzański Chór Młodzieżowy    Urząd Miasta Zabrze

Patronat honorowy

Prezydent Miasta Zabrze
Małgorzata Mańka-Szulik

oraz

Ordynariusz Diecezji Gliwickiej
Biskup Jan Wieczorek


Patronat medialny

Gazeta Wyborcza    Polskie Radio Katowice   Polska Agencja Prasowa

WP.pl  Głos Zabrza i Rudy Śl.   Gość Niedzielny

TVP Katowice

Zabrze.com.pl

Sponsorzy

Przedsiębiorstwo Inżynierskie BIPROHUT Sp. z o.o.      Szkoła Języków Obcych DEUTSCH


ZUBIT ZABRZE      TERMA-DOM

a także:

sklep "PARYS HELENA" - ZabrzeWażne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij "Zgadzam się", aby niniejsza informacja nie pojawiała się lub kliknij "Polityka prywatności", aby dowiedzieć się więcej.
Polityka prywatności Zgadzam się