Arlena Różycka - Gałązka

tl_files/resonans/img/Arlena-R-G-640x480.jpg

Arlena Różycka-Gałązka – w 1992 roku otrzymała dyplom Państwowej Szkoły Muzycznej II st. w Zabrzu, w klasie wiolonczeli prof. Edwarda Witosza. W 1997 roku ukończyła Akademię Muzyczną im. K. Szymanowskiego w Katowicach na wydziale dyrygentury chóralnej w klasie prof. Piotra Warzechy. Uczestniczyła w XII Kursie Międzynarodowej Letniej Akademii Muzyki Dawnej w Wilanowie w klasie zespołów wokalnych oraz śpiewu solowego. Regularnie bierze udział w szkoleniach, kursach wokalnych oraz warsztatach muzycznych.

Więcej...

Waldemar Gałązka

tl_files/resonans/img/Waldemar-G-640x480.jpg

Waldemar Gałązka – od 1985 roku związany z chórem „Resonans con tutti”. Przeszedł wszystkie szczeble kariery chóralnej. Zaczynał jako chórzysta, by później zostać asystentem założyciela i wieloletniego dyrygenta Norberta Grzegorza Kroczka. Dyrygentem chóru jest od  kwietnia 1994 roku. W 1992 roku otrzymał dyplom Państwowej Szkoły Muzycznej II st. w Zabrzu, w klasie gitary klasycznej, w roku 1997 ukończył Akademię Muzyczną w Katowicach na wydziale Dyrygentury Chóralnej.

Więcej...

Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij "Zgadzam się", aby niniejsza informacja nie pojawiała się lub kliknij "Polityka prywatności", aby dowiedzieć się więcej.
Polityka prywatności Zgadzam się