Aktualności

(1 komentarzy)

Obóz zimowy w Głuchołazach

Chórzyści Resonansu znów spędzili ferie zimowe na obozie szkoleniowym. Chociaż był to czas wolny od nauki, my poświęciliśmy go na ćwiczenie nowych utworów i utrwalanie tych nam już znanych.

Więcej...

(0 komentarzy)

Resonansowe Spotkania Kolędowe

Serdecznie zapraszamy na Spotkanie Kolędowe dla byłych i obecnych chórzystów i ich rodzin.

Więcej...

(0 komentarzy)

II Międzynarodowy Festiwal Muzyki im. J. Świdra

Kolejny zwyczajny grudniowy dzień... Zabrzański chór Resonans con tutti im. Prof. N.G. Kroczka otrzymał Grand Prix na II Międzynarodowym Konkursie Chóralnym im. Prof. Józefa Świdra, który odbywał się w Cieszynie.

Więcej...

(0 komentarzy)

Warsztaty w Koszęcinie

W pewien listopadowy weekend zabrzański chór Resonans con tutti znów wyruszył w podróż. Tym razem chórzyści nie mieli jednak zamiaru zdobywać kolejnych nagród, a... uczyć się. 

Więcej...

(0 komentarzy)

XII Rybnicka Jesień Chóralna

Międzynarodowy Festiwal Rybnicka Jesień Chóralna im. Henryka Mikołaja Góreckiego to ważne wydarzenie muzyczne. W tegorocznej XII edycji , która odbyła się w  dniach 4 i 5 listopada 2016 roku w Teatrze Ziemi Rybnickiej wziął udział także nasz chór - Resonans con tutti.

Więcej...

Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij "Zgadzam się", aby niniejsza informacja nie pojawiała się lub kliknij "Polityka prywatności", aby dowiedzieć się więcej.
Polityka prywatności Zgadzam się